Aktualności

07.02.2020r.
Góra grosza
gora grosza newNo i zakończyła się tegoroczna akcja: "Góra grosza". To dzięki naszej wspólnej ofiarności udało się zebrać niezłą sumę. Jak brzmi powiedzenie: grosz do grosza...... :) i nazbieraliśmy wspólnie 330,80 zł. Dziękuję uczniom ze SKW w Łebieńskiej Hucie za zbiórkę podczas Spotkania Bożonarodzeniowego, a wszystkim ofiarodawcom za wsparcie. DZIĘKUJEMY !!!
 
31.01.2020r.
REKRUTACJA 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021

Od 17.02.2020r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego

i klasy pierwszej (dzieci spoza obwodu) na rok szkolny 2020/2021.

Informacje dotyczące rekrutacji wraz z dokumentami do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce: INFORMACJE/REKRUTACJA

Dokumenty dostępne są również w sekretariacie szkoły w godz. 8:00 - 15:00.

Rekrutacja trwa do dnia 20.03.2020r. do godz. 15

13.01.2020r.
Dzień Otwarty Centrum Sportowego w Kielnie

Gmina Szemud zaprasza mieszkańców na Dzień Otwarty Centrum Sportowego w Kielnie w dniu 9 lutego 2020 roku od godz. 14:00
W skład kompleksu wchodzą: hala sportowa, basen, boisko sportowe, siłownia, sauna,  sale fitness, sala do squosha. Kompleks sportowy istnieje przy Integracyjnej Szkole Podstawowej. Serdecznie zapraszamy!

salakielno

10.01.2020r.
Konkurs Pieśni Bożonarodzeniowej

kasznuty16W piątek grupa naszych artystów pojechała na POMORSKI KASZUBSKI KONKURS PIEŚNI BOŻONARODZENIOWEJ do Szemuda na etap powiatowy. Serdecznie dziękujemy dzielnym uczniom z klasy I za odważne, wspaniałe wystąpienie. Szczególnie zaś gratulujemy Amelii Szreder z klasy VIII - trzeciego miejsca, a Martynie Kuczkowskiej z klasy VII - drugiego miejsca. Jesteście wielkie!!!!

08.01.2020r.
Wielki Maraton Czytelniczy

A oto aktualna książka do Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla młodszych dzieci:

cium

 

21.12.2019r.
Wolontariat

wolontariatW dniu 21.12.2019 r. zostały dostarczone pensjonariuszkom z Domu Pomocy Społecznej w Gdańsku-Sobieszewie kartki świąteczne, których autorami byli uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Siostra Renata w rozmowie telefonicznej przekazała, że kartki będą odczytane przez Opiekunki podopiecznym ośrodka. Mały gest, a ile może przynieść radości drugiej osobie.

16.12.2019r.
SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

swie

Świąteczny czas jest czasem wyjątkowym. W tym roku Spotkanie Bożonarodzeniowe w naszej szkole rozpoczęło się o godzinie 16 szesnastego grudnia. W bożonarodzeniowy klimat, swoim programem artystycznym wprowadzili nas uczniowie z klasy drugiej przedstawiając Jasełka, a muzycznym wokalem wspierali ich koledzy z klasy zero. Potem dawne tradycje kaszubskie w języku kaszubskim przypomnieli nam uczniowie z klasy szóstej przedstawiając „Gwiozdki”, a Amelia z klasy ósmej zaśpiewała kolędę. Taniec dziewczyn z klasy ósmej w połączeniu z piosenką świąteczną wyszedł pięknie. Punktem kulminacyjnym popisów artystycznych był występ klasy pierwszej z dzwonkami. Później Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie, uczniom za program artystyczny i złożyła życzenia świąteczno – noworoczne, a także zaprosiła do zakupu prac wykonanych przez uczniów oraz słodkości z kawiarenki. Było magicznie i świątecznie, jak zawsze. Wesołych świąt!

10.12.2019r.
Tutka charytatywna
wolontariat11 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu zebrali dary w ramach akcji Tutka charytatywna.

Wszystkim którzy wspierali naszą akcję serdecznie dziękujemy. Zwłaszcza RODZICOM, ponieważ to dzięki Ich przyzwoleniu  uczniowie mogli przynieść do szkoły produkty spożywcze, słodycze, bakalie itp. Zebraliśmy łącznie 11 toreb, które zostały przekazane do Parafialnego Koła Caritas.

09.12.2019r.
Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej

kasznuty169 grudnia grupa artystów z naszej szkoły pojechała na XV Pomorski Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej. Najmłodsi stanowili zespół w składzie: Julianna i Zuzanna Krakowiak, Klaudia Górecka, Klaudia Sypion i Magdalena Barzowska. Zdobyli II miejsce. W najtrudniejszej kategorii solistów klas IV-VI bardzo ładnie zaprezentował się Fabian Okrój. W kategorii solistów klas VII-VIII Amelia Szreder zajęła I miejsce, a Martyna Kuczkowska II miejsce. Wszyscy nagrodzeni miejscami w styczniu pojadą na konkurs powiatowy. Jesteśmy bardzo dumni z naszych WSPANIAŁYCH i życzymy powodzenia!!!

06.12.2019r.
Mikołajki

mik14Następne mikołajki szkolne za nami. Ale było czerwono, wszędzie, nawet najstarsi się przebrali, nie wszyscy, ale zawsze... Było też bardzo słodko i wesoło przede wszystkim. Mikołaj w tym roku był bardzo pomysłowy i bogaty. A jeszcze w domu na nas czeka....... W salach atmosfera świąteczna, lampki migają, girlandy wiszą, jeszcze trochę i święta. 

2011 Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie - Aktualności. SP Łebieńśka Huta
Powered by Joomla 1.7 Templates