Aktualności

10.12.2019r.
KOMUNIKAT

swieSzesnastego o szesnastej w naszej szkole odbędzie się SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE. W repertuarze przewidujemy JASEŁKA. Zapraszamy również do nabycia pięknych ozdób i upominków, zrobionych przez Państwa pociechy. Będzie również kawiarenka, w której będzie można wypić kawę, herbatę i skosztować pysznego ciasta.

09.12.2019r.
Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej

kasznuty169 grudnia grupa artystów z naszej szkoły pojechała na XV Pomorski Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej. Najmłodsi stanowili zespół w składzie: Julianna i Zuzanna Krakowiak, Klaudia Górecka, Klaudia Sypion i Magdalena Barzowska. Zdobyli II miejsce. W najtrudniejszej kategorii solistów klas IV-VI bardzo ładnie zaprezentował się Fabian Okrój. W kategorii solistów klas VII-VIII Amelia Szreder zajęła I miejsce, a Martyna Kuczkowska II miejsce. Wszyscy nagrodzeni miejscami w styczniu pojadą na konkurs powiatowy. Jesteśmy bardzo dumni z naszych WSPANIAŁYCH i życzymy powodzenia!!!

06.12.2019r.
Mikołajki

mik14Następne mikołajki szkolne za nami. Ale było czerwono, wszędzie, nawet najstarsi się przebrali, nie wszyscy, ale zawsze... Było też bardzo słodko i wesoło przede wszystkim. Mikołaj w tym roku był bardzo pomysłowy i bogaty. A jeszcze w domu na nas czeka....... W salach atmosfera świąteczna, lampki migają, girlandy wiszą, jeszcze trochę i święta. 

04.12.2019r.
Integracja w Rzucewie

wycieczkaKlasa siódma miala okazję wzmacniać więzi koleżeńskie na wycieczce do Osady Łowców Fok w Rzucewie. Podczas spacerow nad zatoką, gniska i warsztatów plastycznych uczniowie mieli okazję przekonać się, że można doskonale bawić się i ograniczać w ten sposob podatność na uzależnienia od telefonu.

29.11.2019r.
Andrzejki
andrzejki14Dnia 29 listopada jak co roku - obchodziliśmy andrzejki. O godzinie 11:00 rozpoczęliśmy wróżby, które przygotowali uczniowie klas od 5 do 8. Były tam m.in.:lanie wosku przez klucz, balony z wróżbami oraz zawody przyszłości. Po tych wszystkich magicznych sztuczkach, odbyła się dyskoteka, na której bawiła się cała szkoła.
Mam nadzieję, że wszystkim się podobało, bo mnie tak!!
Malwina Hewelt
26.11.2019r.
Zebranie rodziców

wywiad

Dnia 3 grudnia br.(we wtorek), o godzinie 17.00 w naszej szkole odbędzie się zebranie rodziców, na które serdecznie zapraszamy.

26.11.2019r.
Konkurs „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

kaszubNaszej Mai z klasy III należą się wielkie, wielkie brawa. To ona w Luzinie reprezentowała naszą szkołę 26.XI 2019r na konkursie „ Mëstër belnégò czëtaniô” na szczeblu powiatowym. Zrobiła to mówiąc po kaszubsku „BËLNO”. Brawo Maja: za dzielność, za odwagę i za bëlné czëtané.

25.11.2019r.
Góra grosza

goraW dniu wczorajszym w naszej szkole przyłączyliśmy się do akcji Góra grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest jest umożliwienie dzieciom, które znajdują się w trudnej sytuacji wszechstronnego rozwoju, ochrony ich praw i przygotowanie do dorosłego, odpowiedzialnego życia w rodzinie. Dlatego Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski zachęcają koleżanki i kolegów do wsparcia tej akcji.

21.11.2019r.
Wielki Maraton Czytelniczy
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do drugiego testu w ramach Wielkiego Maratonu Czytelniczego.
Następną lekturą jest: "Czy wróżka zębuszka istnieje?" autorstwa Marty H. Milewskiej
Do maratonu można dołączyć w każdej chwili. Zapraszamy.
czy
19.11.2019r.
Konkurs „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

kaszubDnia 19 listopada siódemka dzieci najlepiej czytających po kaszubsku pojechała reprezentować naszą szkołę do Częstkowa. Wszyscy z ogromnym przejęciem czytali wylosowane teksty. Maja Domarus zajęła II miejsce!!! Wyróżnienie natomiast udało się zdobyć Fabianowi Okrój z klasy V i Martynie Kuczkowskiej z klasy VII. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy. Jesteście wspaniali.

2011 Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie - Aktualności. SP Łebieńśka Huta
Powered by Joomla 1.7 Templates