Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Search
Szukaj
Nasze pierwsze wizyty w szkołach ponadpodstawowych
Czwartek, 21 marzec 2019 JustynaOdsłon : 195

drogowskaz21 marca to oczywiście pierwszy dzień wiosny. Jednakże podczas kiedy uczniowie młodszych klas palili marzanny, ósmoklasiści ruszyli na dni otwarte do szkół ponadpodstawowych w Wejherowie. Oto ich pierwsze wrażenia, opinie, komentarze:

Dziewczyny mają pierwszeństwo:

Nikola: Byłam w dwóch szkołach, było dużo ludzi. Szkoły mi się bardzo podobały, chociaż miałam problem z odnalezieniem klas, które mnie interesowały.

Teresa: Bardzo mi się podobało. W samochodówce było pełno ludzi. I ciężko było się odnaleźć. Jednak gdy poszłam do budowlanki, od razu zmieniłam zdanie, chociaż zastanawiam się pomiędzy kierunkami hotelarskim a turystycznym.

Paulina: Byłam w 2 szkołach, w budowlance było trochę nudno, a w cechu było śmiesznie, ale na ogół było ciekawie.

Martyna: O dziwo, miałam kilka problemów ze znalezieniem interesujących mnie klas w szkołach. Ogólnie panowała wszędzie miła atmosfera. Po tej wizycie podjęłam pewne decyzje.

A teraz chłopcy:

Piotr: Byłem w 3 szkołach, było dużo chętnych, podobały mi się 2 szkoły, a w ogóle było fajnie.

Kuba: Wizyty te uświadomiły mi, jak ciężko znaleźć dobrą szkołą. Są to decyzje na całe życie. Do tej pory nie myślałem o tym tak bardzo, aż do tej wizyty. Wizytowałem 3 placówki szkolne, lecz dopiero dziś uświadomiłem sobie, że to ważne, wizyty te miały na celu uświadomić nam, że trzeba wziąć się w garść. Podobało mi się, gdyż wizyty te były sympatyczne. I ciekawe.

Oskar: Na cel obrałem sobie elektryk. Byłem bardzo zadowolony, po rozmowie z uczniami nieco się dowiedziałem. Wszyscy tę szkołę zachwalają, dlatego planuję się tam udać.

Paweł: Ogólnie było interesująco. Zwiedzanie szkoły Elektrycznej w Wejherowie trwało dość długo, podczas zwiedzania dowiedziałem się, czego ta szkoła uczy, jak wyglądają klasy, w których uczniowie uczą się zawodu i jakich narzędzi używają.

Wróć

JEvents v2.1.10a Stable   Copyright © 2006-2012

2011 Nasze pierwsze wizyty w szkołach ponadpodstawowych. SP Łebieńśka Huta
Powered by Joomla 1.7 Templates