*** Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Łebieńskiej Hucie ***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kadra

Imię i nazwisko Funkcja Przedmiot
Ewa Jelińska dyrektor szkoły, nauczyciel terapeuta pedagogiczny zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, kl. I - VIII
Bobrowska Paulina nauczyciel matematyka kl. IV-VIII, wychowawstwo kl. IV; świetlica
Karina Cisłowska nauczyciel plastyka kl. IV-VII
Beata Damaschke - Jaroszek nauczyciel, nauczyciel bibliotekarz język angielski kl. 0-VIII; biblioteka; kreatywne metody uczenia, kl. VII - VIII; wychowawstwo kl. VI
Dorota Filarska nauczyciel, nauczyciel logopeda edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo kl. III; edukacja informatyczna, kl. III; rozwijanie ekspresji twórczej, kl. III; logopedia 0-III; świetlica
Agata Galarda nauczyciel, nauczyciel psycholog edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo kl. II; wychowanie fizyczne, kl. II; rozwijanie ekspresji twórczej, kl. II; psycholog szkolny
Renata Hennig nauczyciel język polski, kl. IV, VII - VIII
Janusz Hirsz nauczyciel wychowanie fizyczne kl. III, IV - VIII; kreatywne metody uczenia, kl. IV, wychowawstwo kl. V
Monika Hrycyk nauczyciel chemia kl. VII-VIII, biologia, kl. V - VIII
Janina Kąkol nauczyciel język polski, klasy V - VI
Krystyna Malotka nauczyciel edukacja przedszkolna - wychowawstwo; edukacja informatyczna, kl. II; informatyka, kl. IV - VIII
Dariusz Matyk nauczyciel technika kl. IV-VII, edukacja dla bezpieczeństwa kl. VIII
Monika Mielewczyk nauczyciel doradca zawodowy doradztwo zawodowe, kl. VII - VIII
Katarzyna Miotk nauczyciel język kaszubski, kl. I - VIII, historia i kultura Kaszub, kl. V - VI, wychowawstwo kl. VII
Penkowska - Hoppe Dorota nauczyciel, nauczyciel bibliotekarz historia; WOS, kl. IV-VIII; biblioteka
Ewa Pobłocka nauczyciel geografia, kl. V - VIII
Krzysztof Przybyła nauczyciel fizyka kl. VII- VIII
Sławomira Sankiewicz nauczyciel, nauczyciel terapeuta pedagogiczny edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Marcin Stoltmann nauczyciel muzyka kl. IV-VII
Marzena Szumnarska nauczyciel język polski
Sylwia Szykut nauczyciel język niemiecki, kl. VII - VIII; WDŻ, kl. IV - VIII
Aneta Walkusz nauczyciel religia kl. 0-VIII; przyroda kl. IV; świetlica; wychowawstwo kl. VIII
Klaudia Wicka nauczyciel edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo kl. I; rozwijanie ekspresji twórczej, kl. I; wychowanie fizyczne, kl. I; edukacja informatyczna, kl. I; świetlica
Hanna Wrońska nauczyciel pedagog, nauczyciel pedagog specjalny pedagog, pedagog specjalny
Beata Ziemann-Pietrzykowska nauczyciel WDŻ
Anna Budniewska sekretarz szkoły, IOD  
Maura Formela pracownik obsługi  
Barbara Walkusz pracownik obsługi  
Jerzy Malotka konserwator, palacz  
Data dodania: 2017-01-12 21:25:25
Data edycji: 2023-10-05 12:50:47
Ilość wyświetleń: 4565

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej