***Szanowni Rodzice, informujemy, że od 19.02.2024 r. do 29.03.2024 r. (do godz. 12.00) trwa rekrutacja dla dzieci do oddziału przedszkolnego (5,6 latki) i klasy pierwszej (dzieci spoza obwodu) na rok szkolny 2024/2025. Wnioski wraz z oświadczeniami można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 15.00 (druki do pobrania poniżej lub w sekretariacie szkoły).***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

JASEŁKA

JASEŁKA

Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że cały świat się zatrzymuje. Oczekujemy na ubieranie choinki, pieczenie pierników czy spędzenie czasu z najbliższymi. Zapewne wielu dorosłych przypomina sobie dzieciństwo, kiedy to mieliśmy więcej czasu, aby cieszyć się każdym świątecznym akcentem. Jedną z takich tradycji, którą nasza szkoła postanowiła pielęgnować, są jasełka.

W piątkowy poranek, 22 grudnia cała społeczność szkolna spotkała się w holu szkoły, aby obejrzeć wyjątkowe wydarzenie artystyczno-wokalne, czyli jasełka. Uczniowie przygotowali się z wielkim zaangażowaniem – stroje, muzyka, gra aktorska sprawiły, że nasze serca wypełniła radość . Zostaliśmy wprowadzeni w świąteczny klimat. Dziękujemy aktorom z klasy VI za dostarczenie nam takich emocji.  Nad całością przedstawienia czuwała Pani Aneta Walkusz.

Pani Dyrektor Ewa Jelińska złożyła całej społeczności szkolnej życzenia bożonarodzeniowe. Wszystkie klasy udały się do swoich sal, gdzie wspólnie z wychowawcami uczniowie obchodzili wigilie klasowe.

 

Data dodania: 2023-12-25 17:26:26
Data edycji: 2023-12-25 17:55:27
Ilość wyświetleń: 141

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej