
W piątek w naszej szkole odbył się piknik klasowy. Młodsze klasy przygotowały się wyśmienicie – na stołach królowały soki, świeże owoce i zdrowe przekąski. Starsze klasy, jak to starsze klasy, postawiły na sprawdzone rozwiązania i wystarczyły im kanapki. Pogoda dopisała, humory również, a wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko. Niektórzy twierdzą nawet, że ilość zjedzonych smakołyków była większa niż liczba lekcji tego dnia!
Paulina Bobrowska
Janusz Hirsz



84-217 Szemud
Łebieńska Huta ul. Kartuska 25















